Pozyskano sponsora domeny i serwera

1 wrz 2018 | wpis w: Aktualności

Jako autorowi niniejszej strony internetowej jest mi niezmiernie miło poinformować, że na kolejny rok abonamentowy pozyskano sponsora, który wsparł finansowo utrzymanie domeny (tj. nazwy strony) oraz serwera (miejsca na przechowywanie plików), dzięki którym nasza strona internetowa istnieje w Internecie.

W połowie marca tego roku do firm działających na terenie Smolarni i Serwitutu wystosowano zapytania, w formie mailowej, z prośbą o tego typu wsparcie. Odpowiedź zwrotną otrzymano tylko od jednej z firm, która wyraziła chęć podjęcia współpracy.

Przez kolejny rok abonamentowy – tj. od początku września tego roku do końca sierpnia 2019 r. – strona internetowa funkcjonować będzie dzięki finansowemu wsparciu firmy PPHU „Erkon” Ernest Kontny ze Smolarni. Udzielone wsparcie finansowe dotyczy kosztów opłacenia domeny oraz serwera. Są to koszty, które do tej pory każdego roku pokrywane były z prywatnych środków autora strony.

PPHU „Erkon”
PPHU „Erkon” Ernest Kontny

Wspomniana wyżej firma „Erkon” wykonuje różnego rodzaju elementy kowalstwa artystycznego, takie jak: ogrodzenia, furtki, balustrady wewnętrzne i zewnętrzne, bramy, kraty, a także: kwietniki, lampy, świeczniki, żyrandole, akcesoria kominkowe.