Sołtys Smolarni zrezygnował z pełnionej funkcji

29 kwi 2020 | wpis w: Aktualności

Jakiś czas temu, na swoim facebookowym profilu, sołtys Smolarni – Stanisław Stolarski – dziękując wszystkim tym, którzy przez ostatnie 5 lat razem z nim współpracowali, zrezygnował z pełnionej przez siebie funkcji.

Z dniem 14.04.2020 zrezygnowałem z pełnienia funkcji sołtysa Smolarnii i Serwitutu. Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które współpracowały ze mną przez te 5 lat oraz przyczyniły się do rozwoju naszych wiosek. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc, dobre rady, fajne pomysły i zaangażowanie w inicjatywy, które miały miejsce w ciągu mojej kadencji.

Informację tę potwierdzono również w ostatnim wydaniu Nowin Krapkowickich.

Smolarnia. Z tego co wiem z pełnienia swojej funkcji zrezygnował kolejny sołtys sołectwa wchodzącego w skład gminy Strzeleczki. Tym razem chodzi o sołtysa Smolarni Stanisława Stolarskiego. Podobno 17 kwietnia odbyło się zebranie sołeckie, na którym sołtys Stolarski złożył rezygnację. Nie wiem co dzieje się w tej naszej gminie to kolejny sołtys, który rezygnuje z pełnienia swojej funkcji. Nieoficjalnie mówi się, że sołtys nie potrafił dogadać się z wójtem Markiem Pietruszką i to było głównym powodem jego rezygnacji – poinformował nas mieszkaniec gminy Strzeleczki (dane do wiadomości redakcji).

"Sołtys zrezygował" [w:] Nowiny Krapkowickie, nr 17/2020 (420), 28.04.2020.
„Sołtys zrezygował” [w:] Nowiny Krapkowickie, nr 17/2020 (420), 28.04.2020.